Komercijalna banka se pre prodaje oslobađa imovine u Vojvodini

Bez autora
May 27 2019

Komercijalna banka A.D. Beograd oglasila je aukcijsku prodaju porodične stambene zgrade u Subotici. Pored objekta u Subotici, ponudili su i sedam poljoprivrednih objekata u Čantaviru za ukupno 1,4 miliona evra. U oglasu se navodi da je početna cena porodične stambene zgrade u Subotici 30.320 evra, a početna cena poljoprivrednih objekata 1,1 milion evra. Javna aukcija, koja je oglašena u skladu sa Zakonom o hipoteci, biće održana 27. juna u 12 sati u Svetogorskoj 42-44. Kako je ranije potvrđeno, javni poziv za prodaju Komercijalne banke biće raspisan u petak 31. maja.

Komercijalna banka se pre prodaje oslobađa imovine u VojvodiniKomercijalna banka A.D. Beograd oglasila je aukcijsku prodaju porodične stambene zgrade u Subotici. Pored objekta u Subotici, ponudili su i sedam poljoprivrednih objekata u Čantaviru za ukupno 1,4 miliona evra.

U oglasu objavljenom u današnjem izdanju lista "Politika" navodi se da je početna cena porodične stambene zgrade u Subotici 30.320 evra, a početna cena poljoprivrednih objekata 1,1 milion evra.  Javna aukcija, koja je oglašena u skladu sa Zakonom o hipoteci, biće održana 27. juna u 12 sati u Svetogorskoj 42-44.

Kako je ranije potvrđeno Tanjugu, javni poziv za prodaju Komercijalne banke biće raspisan u petak 31. maja.

Država u Komercijalnoj banci ima 42 odsto vlasništva, EBRD 24,4, a IFC, kao deo Svetske banke, 10 odsto.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik